Laserová liposukce

Laserová liposukce

Liposukce, neboli odsátí tuku, je velmi oblíbený zákrok v estetické medicíně. Pomáhá zbavit tělo nadměrné tukové tkáně, vylepšit tělesné proporce a zredukovat případnou celulitidu. Pro laserovou liposukci používáme přístroj americké společnosti Cynosure – SlimLipo. Jeho velkou výhodou je vysoká výkonnost s minimálním výskytem komplikací v porovnání s jinými přístroji tohoto druhu. Laserová liposukce pomocí SlimLipo přístroje je bezbolestná s nízkou krvácivostí. Efekt je trvalý a viditelný ihned po zákroku. Nejčastěji se zákrok provádí na břiše, stehnech, hýždích bocích či podbradku. SlimLipo odstraňuje nahromaděný podkožní tuk, zpevní kůži a redukuje případnou celulitidu.

 

Předoperační příprava

  • Operace vyžaduje běžná předoperační interní vyšetření spojená s aplikací lokální anestezie.
 

Průběh zákroku

Lékař provádí zákrok v lokální anestezii. Výkon trvá přibližně 2-3 hodiny v závislosti na velikosti ošetřované oblasti a množství podkožního tuku. Drobným řezem se zavede do tukové tkáně tenká kanyla s laserem, který rozpouští tukové buňky. Zákrok je miniinvazivní, není tedy potřeba žádné následné šití. Ranky se do 24 hodin zacelí. Po operaci není nutná hospitalizace, pacient odchází domů a po 24 hodinách se může vrátit k běžným činnostem.

Cvičíte, dodržujete správnou životosprávu, ale stejně se Vám nedaří zhubnout a trápí Vás problémové partie? Liposukce je pak zákrok určený právě Vám!

 

Po zákroku

  • Po zákroku zpravidla nevznikají žádné velké otoky nebo modřiny, pokud ano, do 2 týdnů ustoupí.
  • Pacient nosí přibližně 1-2 týdny kompresní prádlo.
  • Pacient je schopný vrátit se do práce následující den po zákroku.
  • Výsledný efekt je viditelný po 6 měsících od zákroku.
 

Ceník

Podbradek - 18.000,- Kč
Paže - 25.000,- Kč
Spodní břicho - 26.000,- Kč
Celé břicho - 34.000,- Kč
Vnitřní stehna - 29.900,- Kč
Vnější stehna - 29.900,- Kč
Kolena - 18.000,- Kč
Boky - 26.000,- Kč
Záda - 18.000,- Kč
Prsa muži - 26.000,- Kč

 

Pro koho je zákrok vhodný

  • Dospělí muži a ženy.
  • Není vhodný pro obézní osoby jako prostředek hubnutí.